HF 2000 SSB Telsiz 1.6 – 30 MHzVideo
 125 Watt PEP
 Kanal Tarama
 Süper Kompakt
ALE MIL STD 188-141B
Fonksiyonel LCD Ekran
 Programlanabilir Tuşlar
 CCIR 493 4-6 Ton Seçmeli Çağrı

 Gruplama

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre sayısı seçilebilen, gruplanabilen ve parametreleri ayarlanabilen 512 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

1.6 – 30 MHz

HF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen HF2000 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Adı, Band, Grup Numarası, Arayan ve Aranan Telsiz Kimlik Numarası, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

 Süper Kompakt Yapı

HF2000 ayrılabilir ön panel ve ana gövdesi ile sadece 5 Kg.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

 ALE

HF 2000  MIL STD 188-141B Standardı Otomatik Bağlantı Kurma ( ALE ) özelliğine sahip profesyonel HF telsiz cihazıdır.

5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı

Popüler Kişisel çağrı formatlarının hepsini destekleyen HF2000, Kişisel çağrı alma, çağrı listesi oluşturma, çağrı kayıt defteri, listeden seçmeli çağrı yapma,  kamu kuruluşlarının tercihi4-6 Ton ANI Kimlik gönderme özelliklerini gelişmiş esnek kullanım sağlayan programlama seçenekleri ile sunmaktadır.

Ağır Görev Tipi Gövde

HF 2000 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş dayanıklı gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

 

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman