Proje Statüleri

0
Tamamlanan Projeler-Tip A
0
Tamamlanan Projeler-Tip C
0
Devam Eden Projeler-Tip A
0
Devam Eden Projeler-Tip C

Nevada İmzalı Referans Projeler

Kovid-19 Pandemi döneminde mücadelenin zorlu şartlarla verildiği hastanelerimiz ve bu tesisleri anlamlı kılan sağlık personellerinin salgınla mücadele esnasında işlerini kolaylaştıracak sayısal telsiz haberleşme sistemi diğer birçok hastanede olduğu gibi pandemi hastanesi olarak çok kısa sürede inşa edilen Sağlık Bakanlığı Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde  de tarafımızca sağlandı.

Rusya’daki dev doğalgaz rezervlerini doğrudan Türkiye’nin doğalgaz dağıtım şebekesine bağlayan TürkAkım projesinin Sayısal Trunk Telsiz Sistemi altyapısının projelendirilip kurulumlarının yapılması, ATEX muhtemel patlayıcı ortamlarda kullanılabilen DMR dijital el telsizleri temini, network kontrol yazılımları kurulumu.

Dalaman Havalimanı terminallerinde işletmeci şirket tarafından sağlanan hizmetlerde havalimanı birimlerini kapsayacak şekilde Sayısal Trunk Telsiz Sistemi altyapısı kurulumu, IP67 suya karşı dayanıklı DMR dijital el telsizleri temini, network kontrol ve dispatcher yazılımları kurulumu.

KKTC Ercan Havalimanı yer hizmetleri ve Havalimanı idaresince kullanılmak üzere tüm Havalimanı birimlerini kapsayacak şekilde DMR Sayısal Telsiz sistemi altyapısı kurulumu, Suya karşı dayanıklı Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları kurulumu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve bağlı birimlerde kullanılmak üzere tüm Antalya ilini kapsayacak şekilde DMR Sayısal Telsiz sistemi altyapısı kurulumu ve IP68, IP67 ATEX Patlamaya karşı güvenli Su Geçirmez özellikte Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

Fraport TAV Antalya Havalimanı Dijital Telsiz Altyapısı, Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar ve Servis Alanları kapsama çözümü, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

TOFAŞ Türkiye Otomobil Fabrikaları A.Ş. Telsiz Altyapısı, Fabrika alanı Haberleşme Kulesi Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Dijital Telsiz Altyapısı, 75 Mt., 25 Mt., 20 Mt. Haberleşme Kuleleri Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. 950 Km. Mikrodalga veri haberleşme ağı tesis edilmesi, Dijital El Telsizleri temini,  Dijital Araç Telsizleri temini, Dijital Sabit Telsizlerim temini,Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

ERDEMİR Telsiz Altyapısı, 75 Mt. Haberleşme Kulesi Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, ATEX  Dijital El Telsizleri temini, Dijital Araç Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

Euroserve Güvenlik şirketinin güvenlik hizmeti sağladığı 132 farklı lokasyonda Telsiz Altyapısı kurulması, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini.

Proje Galerisi

Seçkin Referanslarımız