Uluslararası tecrübemizle yanınızdayız

Nevada birikim, bilgi ve deneyimini Ülke sınırlarının ötesine de taşıyor. İetişimi global bir kavram olarak algılayan, kendi öz kaynakları ile geliştirdiği iletişim çözümlerini yalnızca Türkiye ile sınırlamayarak, kurulduğu günden bu yana imzasını taşıyan eşsiz çözümlerini etki alanı ülkelere ihraç etme başarısını gösterdi.

Proje Statüleri

0
Tamamlanan Projeler-Tip A
0
Tamamlanan Projeler-Tip C
0
Devam Eden Projeler-Tip A
0
Devam Eden Projeler-Tip C

Nevada İmzalı Referans Projeler

Boğaz kenarında 1,2 km’ye sahip sahil şeridini kapsayan, dünyanın en önemli destinasyon projeleri arasında yer alan Galataport İstanbul, şehrin merkezinde dijitalleşme ile günlük hayatı kolaylaştıran tüm imkânlarını ve son teknolojileri bir arada sunan bir ekosistem sunuyor. Günlük 3 gemi 15 bin yolcu kapasitesi bulunan limanın operasyon esnasında işlerini kolaylaştıracak sayısal telsiz haberleşme sistemi, kapalı alan haberleşme çözümü ve altyapısı tarafımızca sağlandı.

Kovid-19 Pandemi döneminde mücadelenin zorlu şartlarla verildiği hastanelerimiz ve bu tesisleri anlamlı kılan sağlık personellerinin salgınla mücadele esnasında işlerini kolaylaştıracak sayısal telsiz haberleşme sistemi diğer birçok hastanede olduğu gibi pandemi hastanesi olarak çok kısa sürede inşa edilen Sağlık Bakanlığı Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde  de tarafımızca sağlandı.

Rusya’daki dev doğalgaz rezervlerini doğrudan Türkiye’nin doğalgaz dağıtım şebekesine bağlayan TürkAkım projesinin Sayısal Trunk Telsiz Sistemi altyapısının projelendirilip kurulumlarının yapılması, ATEX muhtemel patlayıcı ortamlarda kullanılabilen DMR dijital el telsizleri temini, network kontrol yazılımları kurulumu.

Marmaray, İstanbul’da 76,6 km uzunluğunda kıtalararası banliyö demiryolu hattıdır. İstanbul Boğazı’nın altından geçen bir demiryolu tüneli, eski banliyö tren hizmetinin yükseltilmiş versiyonuna bağlanarak, şehrin Avrupa yakasındaki Halkalı’dan Anadolu yakasındaki Gebze’ye kadar tren seferleri sağlamaktadır. Bitmiş haliyle Marmaray, Avrupa ve Asya arasındaki ilk standart açık hat demiryolu bağlantısını sunmaktadır. Marmaray 76,6 km hat boyunca ve hatla ilgili manevra sahalarının Tetra Sayısal Haberleşme sistemi altyapısının projelendirilmesi, kurulumlarının yapılması , entegrasyon faaliyetleri ve devreye alınması Nevada tarafından yapılmıştır.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı iştiraki Antray’ın 53 Km ve 69 istasyondan oluşan çalışma güzergahı ve tünellerinde Tetra Haberleşme, DAS ve MPLS altyapısı kurulumu ve devreye alınması.

Dalaman Havalimanı terminallerinde işletmeci şirket tarafından sağlanan hizmetlerde havalimanı birimlerini kapsayacak şekilde Sayısal Trunk Telsiz Sistemi altyapısı kurulumu, IP67 suya karşı dayanıklı DMR dijital el telsizleri temini, network kontrol ve dispatcher yazılımları kurulumu.

KKTC Ercan Havalimanı yer hizmetleri ve Havalimanı idaresince kullanılmak üzere tüm Havalimanı birimlerini kapsayacak şekilde DMR Sayısal Telsiz sistemi altyapısı kurulumu, Suya karşı dayanıklı Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları kurulumu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve bağlı birimlerde kullanılmak üzere tüm Antalya ilini kapsayacak şekilde DMR Sayısal Telsiz sistemi altyapısı kurulumu ve IP68, IP67 ATEX Patlamaya karşı güvenli Su Geçirmez özellikte Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

Fraport TAV Antalya Havalimanı Dijital Telsiz Altyapısı, Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar ve Servis Alanları kapsama çözümü, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

TOFAŞ Türkiye Otomobil Fabrikaları A.Ş. Telsiz Altyapısı, Fabrika alanı Haberleşme Kulesi Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Dijital Telsiz Altyapısı, 75 Mt., 25 Mt., 20 Mt. Haberleşme Kuleleri Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. 950 Km. Mikrodalga veri haberleşme ağı tesis edilmesi, Dijital El Telsizleri temini,  Dijital Araç Telsizleri temini, Dijital Sabit Telsizlerin temini,Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

ERDEMİR Telsiz Altyapısı, 75 Mt. Haberleşme Kulesi Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, ATEX  Dijital El Telsizleri temini, Dijital Araç Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

Euroserve Güvenlik şirketinin güvenlik hizmeti sağladığı 132 farklı lokasyonda Telsiz Altyapısı kurulması, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini.

Proje Galerisi

Seçkin Referanslarımız