Entel HT644 55 Deniz Kanalı360 º
IP68 Su Geçirmez
Fonksiyonel LCD Ekran
Kanal Tarama
VOX Sesle Gönderme
MIL-STD 810 C/D/E/F
 Geniş Aksesuar Seçeneği
Lityum İyon Batarya

 55 Deniz Kanalı

Kullanım alanına göre HT644 Kanal düzeni INT / USA / CAN olarak seçilebilir, 55 Deniz kanalının tamamı kullanılabileceği gibi, kısıtlama gereken durumlarda bazı kanallar iptal edilebilir. Özel frekans tahsisi sahibi kullanıcılar için ilave frekanslar telsiz cihazına uygulanabilmektedir.

  IP68 Su Geçirmez

IP68 : 5 mt. derinlikte 1 saat süre ile su geçirmeden kalabilme, Entel HT 2.0 serisi tüm telsizler IP68 sınıfı girişime karşı koruma sağlar.

  Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

 VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar. * Harici Kulaklık – Mikrofon Seti Gerekir.

 Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

 MIL-STD 810 C/D/E/F

MIL-STD 810 C/D/E/F : Amerikan Askeri dayanıklık standartlarının taşınabilir telsiz cihazları için geçerli Şok, Düşme, Darbe, Toza Karşı Koruma ve Güneş Işığına karşı koruma vb.  dayanıklılık standartlarını tüm HT 2.0 serisi telsizler karşılar.

 Ağır Görev Tipi Gövde

HT644 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

 Lityum İyon Batarya

HT 2.0 Serisi Telsizler Standart paketinde Yüksek kapasiteli Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır. GMDSS Telsizlerde sadece PII paketinde bulunur.

 Geniş Aksesuar Serisi

HT 2.0 Serisi Telsiz cihazları için özel üretilmiş kullanım kolaylığı sağlayan Kulaklık Mikrofon Setleri, Şarj İstasyonları, Bataryalar ve Koruyucu Kılıflar Hakkında detaylı bilgilere Aksesuar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman