Loading...

Projelerimiz

|Projelerimiz
Projelerimiz 2017-11-07T17:54:39+00:00

Proje Statüleri

0
Tamamlanan Projeler-Tip A
0
Tamamlanan Projeler-Tip C
0
Devam Eden Projeler-Tip A
0
Devam Eden Projeler-Tip C

Nevada İmzalı Referans Projeler

ICF Antalya Havalimanı Dijital Telsiz Altyapısı, Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar ve Servis Alanları kapsama çözümü, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

TOFAŞ Türkiye Otomobil Fabrikaları A.Ş. Telsiz Altyapısı, Fabrika alanı Haberleşme Kulesi Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Dijital Telsiz Altyapısı, 75 Mt., 25 Mt., 20 Mt. Haberleşme Kuleleri Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. 950 Km. Mikrodalga veri haberleşme ağı tesis edilmesi, Dijital El Telsizleri temini,  Dijital Araç Telsizleri temini, Dijital Sabit Telsizlerim temini,Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

ERDEMİR Telsiz Altyapısı, 75 Mt. Haberleşme Kulesi Montajı, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini, ATEX  Dijital El Telsizleri temini, Dijital Araç Telsizleri temini, Network kontrol ve Dispatcher yazılımları.

Euroserve Güvenlik şirketinin güvenlik hizmeti sağladığı 132 farklı lokasyonda Telsiz Altyapısı kurulması, RF, Network Kablolama, Telsiz Altyapı Cihazlarının Montajı ve Devreye Alınması. Dijital El Telsizleri temini.

Proje Galerisi

Seçkin Referanslarımız

Translate »