PT558S  16 Kanal360 º
  PMR446 Lisanssız
  Sesli Kanal Anonsu
  Kanal Tarama
  Metal Hoparlör Filtresi
  DCS Dijital Ton Sistemi
  Ağır Görev Tipi Gövde
  Lityum İyon Polimer Batarya

  16 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 16 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

  PMR446 Lisanssız

PMR 446 Lisans gerektirmeden kullanılabilen frekans aralığının 16 kanala uyarlanmış şekli ile PT558S  Standart tüm diğer telsizlerle uyum içerisinde çalışmaktadır.

  Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.

  Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

  Metal Hoparlör Filtresi

Mikro ölçekli metal tozlarının  manyetik çekim kuvveti yüksek olan telsiz hoparlörüne yapışmasını engellemek amacıyla geliştirilmiş metal hoparlör filtresi ve uzaklaştırılmış hoparlör sistemi yüksek koruma sağlamaktadır.

  DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

  Ağır Görev Tipi Gövde

PT558S benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

  Lityum İyon Polimer Batarya

PT558S  Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman