• IECEx Ex ib IIA T4 Gb

  • IP68 Su Geçirmez
  • Ağır Görev Tipi Düğmeler

  • 4 Watt RF Çıkış Gücü

  • VOX Sesle Gönderme

  • Acil Durum Butonu

  • Yalnız Çalışan – Adam Düştü

  • Akıllı Lityum İyon Batarya

  • MIL-STD 810 C/D/E/F/G

  • DMR Tier I,II,III Trunk Standardı

IECEx Ex ib IIA T4 Gb

DT582 IECEx Ex ib IIA T4 Gb , Muhtemel patlayıcı ortamlarda IIA sınıfında koruma sağlar, Avrupa Birliği 2014/34/EU ve 2014/34/AB yönetmeliğine tabi olmayan ortamlarda kullanılabilir. Gaz Sınıfı ve Yüzey Sıcaklıkları ile ilgili daha yüksek koruma gerektiren durumlarda DT8xx ve DT9xx serisi ATEX Avrupa standartlarını karşılar ürünler tercih edilebilir.

IP68 : 2 mt. derinlikte 4 saat süre ile su geçirmeden kalabilme, Entel DT serisi tüm telsizler IP68 sınıfı girişime karşı koruma sağlar.

DT582 DMR El Telsizi Standardların tüm fazlarına uyumludur, Tier I,II ve III Trunk desteğine sahiptir. Avrupa Birliği 2014/53/EU RED yönetmeliğini karşılar.

Kullanım alanına göre DT582 16 programlanabilir kanal kombinasyonuna sahiptir, kısıtlama gereken durumlarda bazı kanallar iptal edilebilir. 400-470 MHz bandında Özel frekans tahsisi sahibi kullanıcılar için ilave frekanslar telsiz cihazına uygulanabilmektedir. Kanal ve Grup planlaması ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yetkili Entel servisi tarafından profesyonel yazılımlar kullanılarak planlanıp cihazlarınıza uygulanır.

Ağır görev şartlarında kullanılan her türlü koruyucu eldiven ile kontrol edilebilen düğmeler ve tuşlar  sorunsuz profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar. * Harici Kulaklık – Mikrofon Seti Gerekir.

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

MIL-STD 810 C/D/E/F/G : Amerikan Askeri dayanıklık standartlarının taşınabilir telsiz cihazları için geçerli Şok, Düşme, Darbe, Toza Karşı Koruma ve Güneş Işığına karşı koruma vb.  dayanıklılık standartlarını tüm DT serisi telsizler karşılar.

DT582 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

DT Serisi Telsizler Standart paketinde Yüksek kapasiteli Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır.

DT IECEx Serisi Telsiz cihazları için özel üretilmiş kullanım kolaylığı sağlayan Kulaklık Mikrofon Setleri, Şarj İstasyonları, Bataryalar ve Koruyucu Kılıflar Hakkında detaylı bilgilere Aksesuar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Video
Teknik Döküman
Kullanım Kitabı
Broşür