• ATEX II 2G Ex ib IIB T4 Gb

  • IP68 Su Geçirmez
  • Fonksiyonel OLED Ekran

  • Kanal Tarama
  • VOX Sesle Gönderme

  • MIL-STD 810 C/D/E/F/G

  • Akıllı Lityum İyon Batarya

  • Lityum İyon Batarya

  • MED/5.20 Fire Fighter Standardı

ATEX II 2G Ex ib IIB T4 Gb

DT85FF ATEX II 2G Ex ib IIB T4 Gb , Muhtemel patlayıcı ortamlarda IIB sınıfında koruma sağlar, Avrupa Birliği 2014/34/EU ve 2014/34/AB yönetmeliğinde belirtilen standartlara uygundur. Gaz Sınıfı ve Yüzey Sıcaklıkları ile ilgili daha yüksek koruma gerektiren durumlarda DT985FF serisi tercih edilebilir.

DT885FF MED/5.20 Fire Fighter Deniz Yangın Müdahale Telsizi Standardına sahiptir. Avrupa Birliği 2014/89/EU Deniz Ekipmanı yönetmeliğini karşılar.

Kullanım alanına göre DT885FF Kanal düzeninde 255 Deniz kanalının tamamı kullanılabileceği gibi, kısıtlama gereken durumlarda bazı kanallar iptal edilebilir. Özel frekans tahsisi sahibi kullanıcılar için ilave frekanslar telsiz cihazına uygulanabilmektedir.

IP68 : 2 mt. derinlikte 4 saat süre ile su geçirmeden kalabilme, Entel DT serisi tüm telsizler IP68 sınıfı girişime karşı koruma sağlar.

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş OLED ekran yüksek kontrast ve güneş altında sorunsuz görünüm ile profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar. * Harici Kulaklık – Mikrofon Seti Gerekir.

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

MIL-STD 810 C/D/E/F/G : Amerikan Askeri dayanıklık standartlarının taşınabilir telsiz cihazları için geçerli Şok, Düşme, Darbe, Toza Karşı Koruma ve Güneş Işığına karşı koruma vb.  dayanıklılık standartlarını tüm DT serisi telsizler karşılar.

DT885FF benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

DT Serisi Telsizler Standart paketinde Yüksek kapasiteli Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır.

DT ATEX Serisi Telsiz cihazları için özel üretilmiş kullanım kolaylığı sağlayan Kulaklık Mikrofon Setleri, Şarj İstasyonları, Bataryalar ve Koruyucu Kılıflar Hakkında detaylı bilgilere Aksesuar bölümünden ulaşabilirsiniz.

GMDSS Wheelmark
Video
Teknik Döküman
Kullanım Kitabı
Broşür