Enerji Çözümlerimiz

Analog

Analog

Telsiz haberleşmesinin ilk formatını oluşturan analog teknoloji günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

DMR Telsiz

DMR

Tüm dünya genelinde telsiz haberleşmesinde, geniş kapsama alanı, yüksek veri kabiliyetleri ve ekonomik çözümleri ile en çok kullanılan telsiz teknolojisi.

Tetra Telsiz

TETRA

Sayısal telsiz haberleşmesinin ilk örneklerinden olan TETRA, günümüzde hala gücünü korumakta ve şehir içi alanlarda yoğun data haberleşmesinde ön plana çıkmaktadır.

LTE P-LTE Çözümleri

LTE

ETSI (Avrupa Standartlar Enstitüsü) tarafından en son telsiz haberleşme teknolojisi olarak tanıtılmıştır. Özellikle video ve resim gibi yoğun veri haberleşmesi için gelecek vadeden teknolojidir.

GSM-R Çözümleri

GSM-R

Demiryolu iletişimi için evrensel bir standart olan GSM-R Kablosuz Haberleşme Ağı; trafik kontrolörü ile ses iletişimi ve tren ile RBC (Radyo Blok Merkezi) arasında veri iletişimi için kullanılmaktadır.

Geniş Alan Telsiz Haberleşme

Geniş Alan Kapsama

Tek site çözümlerinin yetersiz kaldığı alanlar için, birbirleriyle ister havadan (Radyolink) ister kablolu (Fiber Optik) bağlantı kurarak kapsama alanını coğrafi sınırların üzerine çıkartan sistemler.

Kablosuz SCADA Radyo

SCADA

Coğrafi olarak bir alana yayılmış sistemler için belirli bir mantık çerçevesinde tasarlanmış kablosuz veya kablolu merkezi yönetim, denetleme ve bilgi toplama sistemidir.

ATEX Telsiz

ATEX

Avrupa Birliği ülkelerinde patlama riski yüksek ortamlar için uygulamaya konulmuş bir direktifler ve standartlar bütünüdür. Bu standart dahilindeki ürünler söz konusu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış makinalardır.

Simulcast Telsiz

Simulcast

Özellikle şehir içi ve yüksek yoğunluklu alanlarda farklı frekanslar kullanmak yerine aynı frekansların tekrarlanması ile gerçekleştirilen geniş alan sistemler.

HF SSB Telsiz Haberleşme

HF / SSB

Uzak mesafelerle haberleşme sağlamak amacıyla karasal yayın yerine atmosferin iyonosfer tabakası kullanılarak yapılan telsiz haberleşmesi.

Tünel Kapsama BDA DAS Anten Sistemleri

Kapalı Alan Kapsama

Tünel veya bina içinde, hassasiyet gösteren her noktada görüşmek amacıyla özel güçlendiriciler kullanılarak yapılan kapsama çalışması.

PON Network

PON Pasif Optik Ağ

Elektrik enerjisine ihtiyaç duymayan fiber optik ekipmanlarla oluşturulmuş ağ, enerji tasarrufu ve yönetim kolaylığı sağlayan etkin bir çözüm.

MWL

Mikrodalga Link

Uzak mesafe veri taşımasının önemli olduğu ve fiber optik kablo çekmenin zor olduğu alanlar için kullanılan havadan veri aktarımı sağlayan etkin bir çözüm.

Wi-Fİ 6 Ağ Çözümleri

Wi-Fi 6

Yoğun kablosuz veri trafiği gereken ortamlar için alan başına verimi arttıran WI-FI 6 çözümü, kullanılan geliştirilmiş kanal erişim teknolojisi ile diğer wi-fi standartlarından %75 daha düşük gecikme sağlar.

Internet of Things

IoT

Objelerin birbirleriyle ve çevreleriyle iletişimini sağlayarak günlük hayata entegre edilmesini içeren, internetin güçlü veri duyma, toplama, aktarma, analiz etme ve dağıtma becerisini kullanan sistemler.

SD WAN

SD-WAN

SD-WAN Yazılım Tabanlı Ağ, Geniş alan ağını yönetmeye yönelik yazılım tanımlı bir yaklaşımdır.  SaaS ve genel bulut uygulamaları için kullanıcı verimliliğini optimize eden ve yönetim işlemlerinizi basitleştiren çözümdür.

Doğru çözümler için doğru yaklaşım.

Doğru çözüm için doğru araçlar

Doğru çözüm için doğru araçlar, Nevada sınıf üstü markalarla iş ortaklıkları yapmakta ve projelerinde bu ürünleri kullanmaktadır. Sınıf üstü ürünlerle kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Doğru çözüm için doğru projelendirme

Doğru çözüm için doğru projelendirme, Sonuç Garantili Çözümler için deneyimli kadrolarca hazırlanmış projeler ile kalıcı, akılcı ve ekonomik sonuçlar.

Doğru çözüm için doğru uygulama

Doğru çözüm için doğru uygulama, projelerin hayata geçirilmesinde uzman teknik kadrolarca yapılan uygulamalar ve Rekabetçi Fiyatlarla kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

İşinizi kolaylaştıracak çözümler sunmak için buradayız.

Yaratıcı fikirler, kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.